Реформи Білої Церкви – пшик?

Думка, наведена на цих сторінках, може не співпадати з думкою редакції.

05.09.2016 міський голова Білої Церкви дав прес-коференцію, в якій розповів про свої досягнення в кріслі мера. На столі не більше трьох аркушів паперу, на яких від руки щось нерозбірливо написано. Напевно мер Білої Церкви написав про досягнення свої.

Для тих, хто очікує тотальних реформ – потрібно ще почекати, а тим, хто хоче бачити реформи у вигляді розмальовки доріг – саме час радіти. Під час прес-конференції, що тривала майже 30 хвилин Геннадій Анатолійович почав її із позитивних змін. Це поява декількох світлофорів, нова розмітка на дорогах та понад 40 нових пішохідних переходів – і це все. Далі мер почав говорити про підготовку опалювального сезону. Про 70% підготовки підприємств.  На прохання жителів мають реагувати відповідні служби міста – якщо просять навести нову зебру – значить це потрібно зробити, якщо необхідна нова розмітка – значить це повинні зробити. Але, навряд чи це можна назвати «реформами», яких так чекали містяни.

Де глобальні зміни, хочеться запитати? Де нові дороги, де нові дерева, де нові сквери, нові парки, нові місця для відпочинку, реставровані старі будови чи будови, які відносяться до архітектурної спадщини? Всього цього не знайти.

На нашу думку, скидається на те, що реальні зміни поки до лишень у фантазіях міського голови, до діла руки так і не доходять. І це при тому, що доходи міста зросли на 47%, згідно звіту про виконання бюджету м. Білої Церкви. І левовою часткою в цьому, на секундочку, є саме податок та збір на доходи фізичних осіб». Тобто гроші білоцерківців і наповнюють бюджет і це не дивина, дивина, те, що за справжню роботу подається встановлення декількох світлофорів та наведення пішохідних переходів в місті.

Подивитися прес-конференцію можна за цим посиланням:

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також