Після публікації на нашому порталі – телебачення робить сюжет

По результатах нашої скарги – телеканал Zik зробив сюжет про проблеми в Яворівському заповіднику Буквально місяць тому на до наших партенрів “Електронну книгу скарг України” написав читач, Юрій Галамай,...

По результатах нашої скарги – телеканал Zik зробив сюжет про проблеми в Яворівському заповіднику

Буквально місяць тому на до наших партенрів “Електронну книгу скарг України” написав читач, Юрій Галамай, він запевняв, що Яворівський Національний природний парк під загрозою. Окрім того, що тривають постійні вирубки дерев, з працівників ще зрубують гроші. Через пару днів в коментарях до статті: “У Яворівському заповіднику знущаються над тваринами і вирубують ліс” почалася жвава дискусія. Писали, як ті, що підтримують Юрія, так і ті, що не підтримують.

Телеканал Zik вирішив провести своє розслідування і поспілкувався з читачем нашого проекту і з директором заповіднику.

Відео: Яворівський заповідник під загрозою?

Електронна книга скарг України” та “Електронна книга скарг Білої Церкви” висловлює подяку Львівським журналістам, за те, що слідкують за нашим проектом. Ми продовжуватимемо наповнювати сторінки нашогро ресурсу іншими скаргами.

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також