5 простих порад для тих, у кого маленьких коридор

Повертаючись додому після важкого дня, хочеться відпочити і розслабитися в своєму теплому і затишному гніздечку. І звичайно ж, перша кімната, яка нас зустрічає – це передпокій. Тому дуже важливо,...
Фото: www.fyi.tv

Повертаючись додому після важкого дня, хочеться відпочити і розслабитися в своєму теплому і затишному гніздечку. І звичайно ж, перша кімната, яка нас зустрічає – це передпокій.

Тому дуже важливо, щоб саме ця кімната була чи не ідеальною, тому що вона вже з порога задає вам настрій. Особливо складно зробити просторою і комфортною маленький передпокій, але й це завдання цілком під силу вирішити, використовуючи декілька простих порад.

Порада №1: обзаведіться «літаючими меблями»

Підвісні меблі – дуже витончене і грамотне рішення для економії місця в передпокої. Причому це можуть бути не тільки полиці, але і тумби. А утворене вільне місце можна з користю застосувати для зберігання повсякденного взуття. Мабуть, складно придумати більш простий і дієвий спосіб збільшення простору для цієї кімнати.

Порада №2: дотримуйтеся мінімалізму

Крім правильного вибору і розстановки меблів, також слід і грамотно організовувати простір. Головною проблемою не тільки маленьких, але і всіх віталень в принципі є захаращення приміщення непотрібною кореспонденцією і всякими дрібними предметами, які до того ж використовуються вкрай рідко. Тому важливо зібратися з духом і раз і назавжди позбутися непотрібного, а необхідне розподілити по шухлядках і полицях.

Порада №3: віддавайте перевагу багатофункціональним предметам

Чудовою знахідкою для маленької передпокою, без всякого сумніву, стануть багатофункціональні предмети. Наприклад, якщо обзаведетеся елементарною лавкою з місцем під взуття, то зловите себе на думці, що обійтися без такої лави вже буде неможливо. Адже такий варіант вельми зручний і практичний.

Порада №4: відмовтеся від стінок в шафі

Якщо бути більш точними, то лише від задньої стінки. Але, прибравши тільки одну її – можна значно розширити простір усередині вашої шафи без псування зовнішнього вигляду. Також подібний хід дозволить ще й заощадити на меблях. А шафа аж до стелі буде куди більш вмісткою і не стане збирати пил на своїй верхній поверхні.

Порада №5: вибирайте меблі-трансформери

Цей різновид багатофункціональних меблів неймовірно корисний в невеликих кімнатах. Окрім виконання одразу декількох функцій, може ще й трансформуватися, при необхідності, звільняючи додаткове місце, а це просто безцінна якість для меблів, особливо якщо це стосується маленьких віталень. Вибір таких предметів дуже великий: від столів і стільців, до м’яких пуфів і стелажів.

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також