Як швидко висушити лак на нігтях?

Корисні поради: як швидко за допомогою підручних методів висушити лак на нігтях? В сучасному ритмі життя ми постійно кудись поспішаємо, а тому часу «для себе» залишається все менше і...

Корисні поради: як швидко за допомогою підручних методів висушити лак на нігтях?

В сучасному ритмі життя ми постійно кудись поспішаємо, а тому часу «для себе» залишається все менше і менше. Чи не кожна дівчина стикалась з проблемою, коли в поспіху збираючись на побачення, прогулянку чи дискотеку, в останню хвилину фарбувала нігті і, не давши їм повністю висохнути, вибігала з дому.

По дорозі обов’язково нігтями до чогось доторкалась, лак змазувався і весь вечір доводилось ховати руки. Щоб не зіпсувати собі настрій, комплексуючи через пошкоджений манікюр, скористайтесь простими порадами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чим ми дратуємо офіціантів? Чим ми дратуємо офіціантів?”

Правильне нанесення лаку на нігті. Обезжирте нігтьову пластинку, протерши її рідиною для зняття лаку чи звичайним спиртом. Рідина для зняття лаку не повинна містити ацетон, оскільки він негативно впливає на нігті. Відшліфуйте ніготь спеціальною пилочкою для рівнішого нанесення лаку. Нанесіть лак тонким шаром. Наступний шар, за необхідності, нанесіть не швидше, ніж через 3 хв.

Спеціальні засоби. На теперішній час є чимало спеціальних засобів, які наносяться як закріплюючий, так званий топовий шар. Перевагами таких засобів є швидка дія та легке застосування. Ціни на такі засоби коливаються, тому доцільно звернутись до консультантів, щоб ті допомогли підібрати щось саме для Вас.

Якщо Ви все ж не хочете витрачати зайвих грошей на покупку, не завжди дешевих, спеціальних засобів, то можна пришвидшити висихання і в домашніх умовах.

 Холодна вода. Нафарбовані нігті підставте під струмінь холодної води або занурте в ємність з водою (можна додати кубики льоду). Почекайте декілька хвилин і вийміть руки. Витирати рушником не потрібно, оскільки лак міг повністю не висохнути і можна зіпсувати манікюр.

Оливкова олія. Дайте нафарбованим нігтям підсохнути декілька хвилин і нанесіть оливкову олію. Достатньо потримати 5 хв. і тоді змити холодною водою. Оливкова олія не тільки «допоможе» лаку висохнути швидше, але й пом’якшить і збагатить вітамінами кутикулу.

Фен. Процес висихання лаку на нігтях пришвидшить звичайний фен. Єдиною умовою є застосування фену в холодному режимі, адже гаряче повітря розм’якшує покриття і ефект охайного манікюру буде втрачено.

Варто також зазначити, що традиційне розмахування руками не допоможе, а лише призведе до нерівномірного висихання лаку і утворення бульбашок. Отже, вибирайте найбільш привабливий для Вас спосіб і нехай ніщо не зіпсує Вам вечір.

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також