Робота в Білій Церкві, хто отримує найбільше?

Журналісти “Електронної книги скарг Білої Церкви” поцікавилися, хто отримаує найбільшу зарпату в Білій Церкві, на кого можна рівнятися у праці, а значить, до якій професії краще навчитися? Наші журналісти...

Журналісти “Електронної книги скарг Білої Церкви” поцікавилися, хто отримаує найбільшу зарпату в Білій Церкві, на кого можна рівнятися у праці, а значить, до якій професії краще навчитися?

Наші журналісти проаналізували запит містян: “робота в Білій Церкві” завітавши на всі сайти, що пропонують роботу в БЦ. Серед безлічі вакансій зустрічалися абсолютно різні вакансії, за які пропонували і 200 гривень, а наймаксимальніша ставка в Біліцій Церкві – це 27 тисяч гривень. Звичайно за ці гроші роботодавці з Білої Церкви хочуть, фактично, купити собі одну людину. Але про все попорядку.

Робота в Білій Церкві: робота до 1500 тисячі гривень

Одна з найбільшнаповнених категорій в нашому місті. За ці гроші пропонують стати і швачкою, майстринею по одягу, за 1000 гривень можна стати тренером по фітнесу. Шукає на таку ставку тренера клуб «Balance». Про досвід роботи говорять, що він «бажаний», усі питання, які виникають – можна буде поставити на співбесіді. Схоже, за цю суму навряд чи отримаємо в цей фітнес-клуб Білої Церкви якогось професіонала. Але, все буває.

Менеджер по роботі з клієнтами отримає більше в Білій Церкві, ніж фітнес-тренер – 1500 тисячі гривень. Потрібен досвід роботи від 1 року. А за ці 1500 гривень пропонують працювати цілий робочий день з 8:30 аж до 18:30.

За 1000 гривень, без особливого досвіду, можна влаштуватися монтажником відео-спостереження. Тут пропонують і повну занятість і неповну. Схоже, ця робота в Білій Церкві буде більш приємна, а за графіком вільніша, ніж менеджер по роботі з клієнтами, а на залишений час можна спокійно влаштуватися на іншу роботу.

Для молоді роботи в Білій Церкві достатньо мало. Ми знайшли декілька вакансій із них та, яка не потребує особливих знань – офіціант. За 1400 гривень на місяць. Графік роботи теж не найкращий – з 7:00 до 19:00.

Можливо маленькі гроші ніхто не хоче платити за роботу в Білій Церкві? Тому журналісти «Електронної книги скарг Білої Церкви» вирішили пошукати її в категорії, де за працю платять більше.

Робота в Білій Церкві: за 3500 – 7000 грн.

Для когось сума в 7 тисяч гривень здається феноменально-далеким заробітком, але, продивитися вакансії – можна зрозуміти, що стільки може заробити кожен.

Стати керівником інтернет-магазину пропонують за 7 тисяч гривень на місяць. Але, розраховуйте, що Ви будете цілий день сидіти в офісі, потрібно мати досвід роботи на подібних посадах від 2 років, вищу освіту і, власне, розуміти як же ж впоратися із ПК.

Маєте машину? Можете попрацювати за 5 тисяч гривень. М’ясокомбінат пропонує роботу в Білій Церкві. Доведеться кататися по області. Але, можуть розглянути кандидата, як з власним авто, так і без.

За 4 тисяч гривень можете стати директором магазину посуду. Від 30 років, вища освіта, досвід роботи, ну,  і звичайно розраховуйте, що будете мати справу із посудом цілий день.

Робота в Білій Церкві є і для охоронців, офіс-менеджером, торговим представником,  менеджером по персоналу чи продавцем. Загалом, категорія, яка пропонує більше грошей – має більш наповнений список. Яку ж пропонують роботу в Білій Церкві за 7 і вище тисяч журналісти «Електронної книги скарг Білої Церкви» вирішили поцікавитися.

Робота в Білій Церкві: від 7 до 15 тисяч гривень

Гроші по-більше і робота в Білій Церкві стає цікавішою. Наприклад, за 8 тисяч гривень шукають на постійну роботу «Візуального мерчандайзера», хто це такий, навіть нам не зрозуміло. Але розібралися – ця професія змушує нас, споживачів, купувати більше. Правильно викладати товари, на тих рівнях, яких потрібно…

Для роботи в цій галузі потрібно мати досвід від 3 років на аналогічній посаді,  вміння працювати з великими об’ємами інформації і в швидкому темпі, аналітичні здібності, активна життєва позиція, комунікабельність, креативність, самостійність.

Одна із найбільшоплачуваних і реальних пропозицій – це комерційний директор магазинів текстилю та посуду. За 12 тисяч  можна попрацювати керівником. Але, потрібно мати досвід роботи від 5 років,вищу освіту, адже доведеться керувати мережею магазинів із 50 магазинів!

Робота в Білій Церкві: 27 тисяч гривень

Ну, і найбільш оплачувана робота в Білій Церкві – це звичайний робітник, але не у звичайному місці роботі. Доведеться збирати речі і їхати за кордон. Не потрібно навіть вищої освіти, щоб заробити стільки грошей. І не дивно, адже пропонують їхати в Бельгію. Збирати меблі. Схоже, зарплата в 27 тисяч, яка для декого з нас може здатися чимось далеким і нездійсненним, в Бельгії отримують її звичайні збірники меблів.

Ось така вона, робота в Білій Церкві.

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також