Що є у власності мера Білої Церкви Геннадія Дикого

Розслідування з відкритих джерел

Журналісти «Електронної книги скарг Білої Церкви» вирішили дізнатися з відкритих джерел, що ж має у власності мер Білої Церкви Геннадій Анатолійович Дикий.

Маємо в розпоряджені інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, з якої стає зрозуміло, що Геннадій Анатолійович, наче, і не живе на широку ногу. Має оформлену на себе квартиру площею 162 квадратних метри, по вулиці Лєрмонтова, 8.

DYkyj

На цій же адресі Геннадій Дикий зареєстрував «Благодійний фонд «Ювента 15». В цій же квартирі знаходиться компанія, якою керує дружина мера Олена Вікторівна Дика «Рось екотех». Займається ця організація, згідно відкритого реєстру: виробництвом будівельних виробів із пластмас; оптовою торгівлею деревини, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням; оптовою торгівлею відходами та брухтом; вантажним автомобільним транспортом; Загалом, схоже на те, що дружина працює в сфері будування.

Але повернемося до доміовк Геннадія Дикого.

Може відпочивати і, схоже на все, відпочиває на декількох земельних ділянках по вулиці Степана Бандери. Тут Геннадій Дикий зміг лишень під час мерства оформити на себе декілька земельних ділянок. Згідно Державного реєстру в квітні 2016 року ці ділянки змогли бути переоформлені пана Геннадія на підставі дарування, різних актів на право власності, підкреслюємо, за дивним збігом під час займання посади мера. Ділянку №261 площею в 0.01 га. Та №265 0,02 га та № 263а з площею 0,08 га.

Ми відшукали земельні ділянки міського голови Білої Церкви на відкритій мапі. Місце, очевидно, живописне. Попереду ділянка комунальної власності, на якій нічого ще не побудовано, то ж ділянки пана Дикого виходять прямісінько до річки, в чому можна переконатися подивившись ось на цей прінт скрін. Ділянка 3210300000:03:026:0095 і є однією з тих, якими володіє тепер пан Геннадій.

DE-MESHKAJE

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також