В Білій Церкві вулиці потонули в темряві (Список оновлюється)

Стаття написана на основі звернень білоцерківців

Нещодавно “Електронна книга скарг Білої Церкви” опублікувала скаргу нашої читачки на відсутність освітлення їхньої вулиці. Через це щодня їхні діти у пітьми мусять діставатися до школи.

Цю “Білоцерківці звертаються до мера. Їм доводиться ходити в темряві” почали жваво обговорювати в Фейсбуці. В коментарях і просто на пошту нам надіслали безліч скарг саме на цю проблему. Виявляється, що це не єдина вулиця в Білій Церкві де люди змушені навпомацки пересуватися є ще ряд вулиць, які потерпають від цих же проблем. І, що цікаво, що доки на одних вулицях – пітьма, на інших, ліхтарі яскраво світять навіть коли це не потрібно.

Написав користувач: “Вот освещения среди дня”

Можливо це фото зроблене під час ремонтних робіт, хто зна. Але факт є. Ліхтарі світять в білий день. Тим не менш, нам написала читачка Любов Смогоржевська, що вона постійно бачить як на вулиці Леваневського світло навіть коли не потрібно: “Фонарики светят по утрам, ближе к 8 часам”, – написала вона.

Білоцерківець Юрій Богач додав: “Якщо перестати освітлювати вулиці в день,як це практикують і вже досить давно у нас в Білій Церкві.То на зекономлені гроші можна і не один ліхтар поставити”.

Журналісти “Електронної книги скарг Білої Церкви” на основі коментарів та скарг вирішили створити список неосвітлюваних вулиць і передати його меру, щоб той вжив необхідних заходів і все ж дав розпорядження провести, куди необхідно освітлення.

Микола Швалюк пише, що необхідно звернути увагу на Піщаний масив. 

“В районе 5:30 ехал от Пещаного в центр, как-то маловато горит. Подозреваю, вечером также. А там же студенты ходят, а некоторые ещё и дороги перебегают в неположенных местах. На таращанской вот деда на велосипеде сбили на неосвещенном участке в понедельник. Так что есть ещё места”.

Іван Переведенцев вказує на проблеми по вулиці Павличенка, до речі, яка веде до центру Білої Церкви.

“Від Павліченка до центру о 5-й ранку з ліхтарем треба йти, по “просьбам трудящіхся” світло вмикають в 5.30″.

Ксені Бикмаева скаржиться на відсутність світла на околицях Білої Церкви

“По вул. Івана Кожедуба (особливо коло садочку 27) дуже потрібне освітлення. Згадайте, будь ласка, про райони на околицях міста”.

Віта Лєщенко написала про інші вулиці Білої Церкви де немає освітлення

“На вулиці Раскової та Томилівська теж темнота страшенна”, – зазначила вона.

Олександр Васильєв пише про вулицю Січневого Прориву

“Вулиця. Январскій прорив 53 и дальше до бывшего прфілактория. Світло було тут наверное ще до незалежності. Жителі зверталися до різних инстанций. Безрезультатно”.

Олександр Федоренко пише

Провулок Механізаторський-завжди ТЕМРЯВА”. 

Ірина Домашкевич додає

“Осипенко – темнота кромешная”

Юля Гриненко зазачила, що теж бачила проблеми з освітленням:

“Шолом Алейхема и Шевченко, горит, но каждый третий”

Ніна Денисюк додає також ще одну адресу:

“На вулицi Митрофанова (1-5) також немає освітлення”.

Віта Ковтун Балонна пише:

“вул. Челюскінців, Ротецька і Кар’єрна, лампочки наче і вкрутили, а світло забувають вмикать, а дорога до славнозвісного переїзду, взагалі окрема тема!!!!! Там його ніколи не було і майбуть небуде, дарма що сотні людей ходять на роботу і з роботи у суцільній темряві!”

Олексій Капшук теє має претензію:

“Шолом-алейхема 8 провулок од ресторану Радон хоть око виколи та щей асфальту немає!”

Якщо і на вашій вулиці  проблеми, будь ласка, ви можете написати нам листа, і ми додамо її до цього списку. Згрупувавши ці адреси ми направимо офіційного листа меру.

Якщо раптом у вас з’явиться світло на вулиці після публікації цих скарг – дайте нам знати. Про перемоги теж слід писати!

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також