В міськраді Білої Церкви не можуть знайти причини, чому яма пробула півроку без уваги комунальників

Нещодавно до “Електронної книги скарг Білої Церкви” написала наша читачка, яка переконувала, що комунальники Білої Церкви не звертают увагу на яму, яка утворилася прямісінько на пішохідній зоні. Глибина ями...

Нещодавно до “Електронної книги скарг Білої Церкви” написала наша читачка, яка переконувала, що комунальники Білої Церкви не звертают увагу на яму, яка утворилася прямісінько на пішохідній зоні. Глибина ями понад 2 метри, і ісунє вона вже протягом 6 місяців! 

Наші журналісти написали офіційне звернення до мера міста, але там, протягом двох тижнів так і не знайшли відповіді, залишивши наш офіційний запит без уваги.

А значить не тільки наш запит, а і звернення білоцерківця. Звертаємося через наш ресурс до мера Білої Церкви із вимогою надати, згідно ЗУ “Про інформацію” відповідь щодо причин нахабної бездіяльності комунальників! Ось лист, що підтверджує наше звернення.

bc-zapyt

 

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також