Як відрізнити підробний парфум від справжнього

Сьогодні ринок підробної парфумерії ледь не критичний. По всій країна можна знайти підробний парфум. Журналісти «Електронної книги скарг Білої Церкви» вирішили поцікавитися, а як же ж відрізнити підробний парфум...
Фото: www.airdecker.net

Сьогодні ринок підробної парфумерії ледь не критичний. По всій країна можна знайти підробний парфум. Журналісти «Електронної книги скарг Білої Церкви» вирішили поцікавитися, а як же ж відрізнити підробний парфум від справжнього?

Спеціалізовані магазини

Перше  з чого потрібно почати екскурс до справжніх парфумів – це покупка духів в спеціалізованих магазинах або в інтернет-магазинах, які мають добру репутацію. З приводу репутації – якщо хочеться купити в якомусь конкретному інтернет-магазині –GoogleВам в допомогу. Шукайте, що про цей магазин пишуть в мережі.

Ціна

Звертайте  увагу на ціну. І змиріться з тим, що хороший парфум буде і коштувати не мало. Якщо на парфум знижка більше ніж 30% на хороший  елітний, дорогий, парфум – то це має вже Вас насторожити. Якщо, звичайно, це не знижка в «Брокарді», коли і всі 40 ставлять, але це буває тільки під Новорічні свята. Ціна  в інтернет-магазині може бути меншою, ніж в спеціалізованих магазинах, але не набагато.

Упаковка

Якщо детальніше придивитися до упаковки – то вона може багато про що розповісти. Найголовніше – зверніть увагу на правильність напису назви і бренду. Тому що дуже часто або міняють літери місцями або одну літеру замінюють на якийсь малюнок, але, при цьому оформлення парфюму залишається звичним. Потім зверніть увагу  на поліграфічне оформлення. Шрифт, має обов’язково бути рівним, акуратним, який легко прочитати, не розмитий. Целофан, в який упакований продукт, він має бути тоненьким, прилягати до коробки, не має бути ніяких слідів від клею, а найголовніше – шви, вони мають бути дуже – дуже  тоненькі і акуратні. Якщо ж шов говорить про те, що з ним проводили якісь незрозумілі маніпулювання, його розмір від 5мм і більше, можливо перед Вами підробка. Картон і папір також має бути доброї якості.

Дата і номер

Подивіться на дату виготовлення і номер партії, вони мають бути надруковані на упаковці, цифри мають легко читатися. Зверніть увагу і  на штрихкод, він має відповідати тій країні в якій парфум був виготовлений.

Флакон

Якщо ж у Вас є можливість подивитися на флакон, зверніть увагу, що флакон в якісному парфумі також буде хорошої якості. Скло, наприклад, з якого він виготовлений буде гладким, на ньому не буде якихось незрозумілих подряпин, вкраплень, чи бульбашок з повітрям, якщо це не передбачено дизайном.

Потрусіть Вашу покупку. Флакон в середині не має стрибати, чи якось хаотично рухатися – виробник дуже добре фіксують флакон всередині коробки. Зверніть увагу на прозорість духів – в них не має бути ніякого помутніння, а тим паче, осаду.

І якщо все ж таки залишаються сумніви – завжди попросіть у продавця сертифікат якості, який за законом має  бути Вам виданий за першим проханням.

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також