Антимонопольний комітет був би в шоці. Як зловживає своїм становищем Київобленерго

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” написав наш читач Олександр, який переконує, що Київобленерго зловживає своїм монопольним становищем. ОСЬ ЙОГО СКАРГА: “Прошу звернути увагу на роботу Київобленерго у м.Біла...

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” написав наш читач Олександр, який переконує, що Київобленерго зловживає своїм монопольним становищем.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Прошу звернути увагу на роботу Київобленерго у м.Біла Церква, особливо на керівника районного відділення. Сьогодні (24.07.2017) спостерігається зловживання монопольним становищем вищезгаданої організації на ринку послуг з електропостачання, користуючись яким організація диктує умови, порушує договори, надає неякісні послуги, займається здирництвом.

Інспектори та керівництво Київобленерго місцевих управлінь, навмисно встановлюють неякісне обладнання: пломби, датчики та інше, що призводить до подальших штрафів для споживачів. Не надають сертифікати якості устаткування. Усі перемовини зводяться до погроз відключення електропостачання об’єктів виробництва та нерухомості, аргументи клієнта не приймаються до уваги та не розглядаються.

Спостерігається зверхнє ставлення до споживачів. Штрафи встановлюється в декілька тисяч гривень для одного споживача, юристи та адвокати просять таку ж суму за представництво у суді. Радять платити грабіжникам з Київобленерго. Телефони начальника обласного управління, лінія довіри, лінія протидії корупції, що вказані на сайті Київобленерго, не відповідають. Вже декілька днів намагаюсь знайти хоча б один державний орган, який би міг допомогти.

Прошу допомогти вплинути на ситуацію та зупинити грабежі”, – написав Олександр.

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також