Білоцерківці звертаються до мера. Їм доводиться ходити в темряві, ліхтарі не працюють

Може Прометей би допоміг?

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” написала наша читачка Наталія, вона не розуміє, чому її район ніяк не облаштують освітленням. Невже через те, що він не в центрі? 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Шановний Геннадію Анатольйовичу!
Прошу Вас розглянути питання освітлення вулиць : У районі вулиці Л.Долинського- Глиняна- Кожедуба і далі до 10 школи не  горять ВРАНЦІ ліхтарі…взагалі…жодного!

І навіть уже не пам’ятаємо коли вони світили вранці востаннє! Першій вже аж на 4 мікрорайоні. Йдемо о п’ ятій годині на першу маршрутку в повній темряві, аж  серце стає від страху, адже про криміногенну обстановку в місті усі знають!

Я розумію, що криза, треба економити, але то вже занадто… Може Ви про це не знаєте і ваші помічники докладають Вам, що все гаразд, але ТО Є ПРОБЛЕМА!

І врешті-решт, ми тут на околицях, теж люди і ми не винні, що живемо не в центрі, та хай навіть на Леваневського, де ліхтарі світять через кожні 10 метрів!

Дуже прошу Вашої уваги в вирішенні цього питання!

І ще, б було дуже непогано пустити у нас маршрут 25 хоча б у 5-40 ранку, щоб ми не ходили через мостік до 10 школи на 26 маршрут! Я не одна так думаю, але всі чогось мовчать! Дуже сподіваюсь на позитивний результат! Дякую!”, – написала вона.

Контакт для журналістів: 

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також