Цілий будинок білоцерквян через боржників залишився без газу

“Електронна книга скарг Білої Церкви” публікує скаргу Катерини, вона скаржиться на несправедливість від “Київоблгаз збут”. Ті відімкнули подачу газу усьому будинку через боржників.  ОСЬ ЇЇ СКАРГА: “Шановні мешканці міста!...

Електронна книга скарг Білої Церкви” публікує скаргу Катерини, вона скаржиться на несправедливість від “Київоблгаз збут”. Ті відімкнули подачу газу усьому будинку через боржників. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Шановні мешканці міста! Вітаю усіх зі святом та пропоную Вашій увазі не дуже святкову історію із серії “Дістало”😡 або “День Конституції у ХХІ столітті без газу”😬

Звертаюсь від імені мешканців багатоквартирного будинку (більше 200квартир) за адресою Пушкінська, 26. Я та мої сусіди, завдяки “сумлінній” роботі ТОВ “КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ”, третю добу сидимо без газу.

Таку “радість” нам пообіцяли відчувати мінімум до 30 червня. Адже так ТОВ “КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ” намагається боротись з деякими неплатниками нашого будинку. Я не розумію, чому моя родина та інші сусіди, які сплачують послуги вчасно, маємо це терпіти? Хіба стягнення боргу – це не процедура, яка має вирішуватись у судовому порядку?

Вчора звертались до ТОВ “КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ” а також у приймальню міського голови. Як бачите, безрезультатно! Прохання відгукнутись громадських діячів нашого міста, або юристів, у яких є бажання та час допомогти у процедурі покарання винних. Дякую!”, – написала вона.

Контакт для журналістів:

 

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також