Клуб “Каліпсо” в центрі Білої Церкви не дає спокійно жити сусідам

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” звернувся наш читач, який не знає, як боротися із нічним клубом “Каліпсо”, який на його голову став сусідом. Тепер щоночі він не мирно...

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” звернувся наш читач, який не знає, як боротися із нічним клубом “Каліпсо”, який на його голову став сусідом. Тепер щоночі він не мирно відпочиває в ліжку, а разом із відвідувачами змушений чути гучне гуцання.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“Не знаю к кому обратиться… Живу в центре г. Белая Церковь в многоквартирном доме. В дворе между жилыми домами находиться клуб Калипсо. Очень часто ночью происходит нарушение тишины: и со стороны двора, и со стороны улицы.

Полиция вызывалась неоднократно, писались заявы, соседи писали нескольким городским депутатам, были “проверки”, был суд, но проблема осталась – спать в таких условиях довольно сложно. Владелец этого клуба, видимо, слишком “крутой””, – написав наш читач.

Контакт для жруналістів:

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також