Незаконний маршрут: Біла Церква-Київ. Чому подорожчання неправомірне?

Підвищення тарифу на проїзд в міжміському транспорті в межах Київської області є незаконним, адже наразі лише триває обговорення проекту регуляторного акту «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах...

Підвищення тарифу на проїзд в міжміському транспорті в межах Київської області є незаконним, адже наразі лише триває обговорення проекту регуляторного акту «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Київській області», яким передбачено подорожчення проїзду з 0, 35 коп. до 0, 50 коп. за 1 км.

З метою врегулювання питання підвищення тарифів на проїзд у автобусах, що працюють на маршрутах загального користування, заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк провів нараду з представниками Ради з питань автомобільних перевезень. В ході наради взяли участь представники управління інфраструктури та туризму КОДА.

«Встановлення тарифів на перевезення пасажирів – актуальне та гостре питання у зв’язку з соціально-економічною ситуацію в країні. Багато питань у сфері автоперевезень потребують врегулювання на рівні центральних органів виконавчої влади. З цією метою ми напрацьовуватимемо законодавчі ініціативи щодо врегулювання ситуації з тарифами, враховуючи інтереси громади та перевізників», – зазначив Дмитро Христюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Білоцерківські маршрутки найсуворіші в Україні (ФОТО)” 

З травня 2014 року Київською облдержадміністрацією не переглядався тариф на проїзд у автобусах, що працюють на маршрутах загального користування. У зв’язку з тим, що на сьогодні вартість пального та витрати на технічне обслуговування зросли більш як вдвічі, а існуючий механізм встановлення тарифу на послуги пасажирського автомобільного транспорту займає 2-3 місяці, перевізники почали самостійно підвищувати вартість проїзду на перевезення пасажирів. Київська облдержадміністрація вживає заходів щодо врегулювання тарифів на перевезення пасажирів в мажах своєї компетенції.

Так, на даний час проходить громадське обговорення напрацьованого робочою групою проекту регуляторного акту «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Київській області», який опублікований на офіційному сайті КОДА.

Проблемні питання у сфері автоперевезень обговорювали й у ході селекторної наради під керівництвом Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка та  Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського, що відбулась 27 лютого. Зокрема, ключовим питанням наради було напрацювання конкретних механізмів у врегулюванні тарифів на  маршрутах загального користування.

P.S. В проекті проекту регуляторного акту «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Київській області» зазначається, що пропонується встановити тариф на перевезення  пасажирів в розмірі 50 коп. за 1 км (нині – 35 коп.) Це без врахування автостанційного збору за обов’язкові послуги, що надаються автостанціями пасажирам, плати за попередній продаж квитків, страхового платежу за страхування пасажира від нещасних випадків на транспорті та податку на додану вартість, що нараховуються згідно із законодавством. Вартість перевезення великогабаритного багажу залишається без змін: до 100 км – 2 грн, понад 100 км – 3 грн.

За матеріалами: "BC-NEWS"

Що думають про подорожчання білоцерквяни?

В усю обговорюють в соціальних мережах подорожчання маршруту Київ-Біла Церква. Діляться фотограіями, де проїзд коштує 40 гривень.

marsrutka-prajs
Пан Бабак пише:Так давайте и хлеб по 50 сделаем, да и вообще всем будем хамить, бить лица, беспридельничать и кричать что это из-за доллара по 40. А причём здесь распоряжение о солярке, им для повышения цен никто не обязывает ждать распоряжений, а вот перевозчиков законодательство – это делать обязывает!!!! Так что давайте не будем смешивать два разных понятия. Как говорится котлеты отдельно, а мухи отдельно.

Святославович:скоро эти (в большинстве своем) хамовитые водилы останутся без пассажиров, будут возить или командировочных, которые раз в год в Киев выбираются, или людей, у которых ЗП в валюте. Мое мнение – или пересаживаться на електричку, или ловить попутку на первомайской, пусть хамовитые водилы возят наглых бабулек с Грибинок и Саливинок

 

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також