Новий маршрут 7а – повна маячня, а не суттєві зміни

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” пише Олекс Хітров про те, що на його думку введенний новий маршрут в місті – це “повна маячні”, а не необхідні зміни. ОСЬ...

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” пише Олекс Хітров про те, що на його думку введенний новий маршрут в місті – це “повна маячні”, а не необхідні зміни.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Повна маячня. Зробили набагато гірше. З 4 мікрорайону не дістатися до “СІЛЬПО” та спортивної школи. Додатково загрузили центр міста. Дивно було читати в маршрутці оголошення з текстом «За проханням жителів міста», а виявляеться власник маршруту змінився і вирішив зекономити на жителях міста”, – написав він.

Нагадаємо, що в Білій Церкві тепер замість маршруту 7 – є маршрут 7а. Протяжність нового маршруту зменшили з 11 км до 9.8 км. І при цьому змінили власника, тепер його обслуговує КП «Тролейбусне управління», а не ПП «Валоїс», що возив містян раніше.

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також