Працівники центральної бібліотеки БЦ звернулися до мера з відкритим листом

“Електронна книга скарг Білої Церкви” публікує відкритого листа на нашому сайті. “Шановний Геннадію Анатолійовичу, громадськості міста стало відомо про те, що Білоцерківська міська рада має намір під виглядом реорганізації...

Електронна книга скарг Білої Церкви” публікує відкритого листа на нашому сайті.

“Шановний Геннадію Анатолійовичу, громадськості міста стало відомо про те, що Білоцерківська міська рада має намір під виглядом реорганізації здійснити переформатування роботи Центральної міської бібліотеки. За інсайдерською інформацією планується утворити на площах центральної бібліотеки відкритий робочий простір, в форматі «коворкінг».

Центральна міська бібліотека є центром духовної культури міста Біла Церква, яка залучає різний контингент населення, враховуючи віковий і соціальний статус. Це чи не єдина бібліотека в Київській області де проводиться велика кількість презентацій, літературно-мистецьких конкурсів, виставок, творчих зустрічей, як з місцевими письменниками, так із творчими людьми інших регіонів України.

Наголошуємо на тому, що в центральній частині міста існує робочий простір під назвою «Коворкінг «Квартал», який розміщується в приміщенні інформаціно-туристичного центру м. Біла Церква і який наразі не користується великим попитом у фрілансерів.

Натомість Центральна міська бібліотека завжди надавала і надає можливість користуватися не лише книжковим фондом, але й доступом до мережі Інтернет на безоплатній основі.

Білоцерківське міськрайонне об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка просить надати інформацію про плани по переформатуванню роботи Білоцерківської центральної міської бібліотеки та всієї Центральної бібліотечної системи м. Біла Церква.

Нагадуємо про те, що згідно ЗУ «Про доступ до публічної інформації» відповідь має бути надана протягом 5 робочих днів з дня реєстрації запиту”, – написали вони у зверненні

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також