Просять допомогти врятувати ферму під Білою Церквою

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” написала наша читачка Олена, вона переконує, що її роботу хочуть банально знищити.  “Доброго дня. Ми жителі села Олійникова Слобода, що в Білоцерківському районі...

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” написала наша читачка Олена, вона переконує, що її роботу хочуть банально знищити. 

“Доброго дня.

Ми жителі села Олійникова Слобода, що в Білоцерківському районі Київської області, дуже просимо вас допомогти врятувати ферму (молочно-м’ясного напрямку) та робочі місця в ТОВ ім Котовського, яким керує Голик Петро Васильович.

Приїхав інвестор Чуприна Борис Миколайович (з людьми зустрічатися не бажає) і сказав до кінця березня вивезти скотину з ферми. А, що робити людям? Адже це все чим живе село. Куди діватися людям? На фермі працює до 100 чоловік. Майже вся молодь, пенсіонерів небагато. У кожної сім”ї по 2-3 дітей дошкільного та шкільного віку. студенти. Роботи в селі більше не має. Може через ваший телеканал ми зможемо достукатися до інвесторів. Ферма не збиткова, прибуток реальний. У моїй сім”ї на фермі працює чоловік. Я на привеликий жаль знаходжуся по догляду за дитиною інвалідом 4 роки. Щоб моя дитина не втратиля взагалі зору я змушена возити її на лікування кожні 3 місяці. Це потребує коштів. А дохід ми маємо лише заробітню плату чоловіка. Як не буде роботи моя дитина приречена. Я не зможу підтримувати зір. Це слова відчаю. Я та всі працівники ТОВ ім Котовського просимо Вас про допомогу. Дякуємо.”

КОНТАКТ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ:

Ковтуненко Олена Миколаївна тел.0987318454

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також