СТО нахабно вкрало дорогу у білоцерківців (ФОТО)

Велосипедисти теж постраждали...

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” написав наш читач Андрій, який скаржиться на байдужість технічних служб міста, адже під їхнім носом, на думку читача, вкрали землю у пішоходів та велосипедистів. І вони бездіють. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Мене звуть Андрій, Оскільки тільки місяць тому узнав про сайт “Електронної книги скарг Білої Церкви”, то пишу зараз, а проблема з дорогою тягнеться декілька років. І вона охоплює декілька служб, які або недбало займаються своєю роботою, або у злодійськомій змові з іншою службою (компанією).

У Білій Церкві є Ставищенська вулиця, яка переходить у Володарське шоссе (“Р17” на гугл карті). На Ставищенській, 107 є заправка “Абриколь” і після неї є СТО з магазином, до того часу, як СТО з`явилася на тому місці де воно зараз розташоване, обабіч Володарського шосе була грунтова дорога у посадці. Досить гарна дорога, по якій міг легко проїхати легковий автомобіль. Але найчастіше ця дорога використовувалася для велосипедистів, бігунів на далекі відстані, які тренувалися і пішоходів. Зараз ця дорога перекрита металевим парканом, який встановили прямо посеред цієї дороги, а виїзд з неї СТО забрала до себе і заасфальтувала бо дуже зручна дорога була гарно втрамбована. Для всіх людей, які користувалися нею десятиліттями ніякого іншого виїзду з дороги у посадці облаштовано не було. Навіть стовп електроопори знесли і так і покинули на місці.

Друга частина ціє дороги обабіч Володарського шосе після повороту на кладовище, яру і електричної підстанції взагалі непридатна стала для пересування людини після того, як приблизно 5-7 років якісь люди обпиляли дерева. Чи це комунальні служби халатно зробили свою роботу, чи це злодії попиляли дерева і здали кудись неврахований ліс на якусь мебельну фабрику – невідомо. Бо коли пиляли посадку товсті стовбури забрали, а усі тонкі гілля та дуже товсті стовбури залишили прямо на місці. І так як сміття не було прибране, то спочатку по цій дорозі у посадці перестали їздити велосипедисти, а потім почався новий ріст пагонів від обрізаних дерев в усі боки і дорога стала непрохідною для людини взагалі. Встановлення металевий паркану і недбала обрізка дерев проводилася приблизно у один період. Результат на фото.

Такий має вигляд дорога за металевим парканом

Прошу допомогти у відновленні належних пішоходам та велосипедистам доріг

 

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також