В Білій Церкві сім’я військовослужбовця з 25 річною вислугою не може отримати житла

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” написала наша читачка Олена, вона переконує, що вже довгі роки ніяк не може отримати квартиру для своєї багатодітної родини. Але незрозумілості ситуації додає...

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” написала наша читачка Олена, вона переконує, що вже довгі роки ніяк не може отримати квартиру для своєї багатодітної родини. Але незрозумілості ситуації додає ще й те, що її чоловік вже понад 20 років віддав службі державі.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я, Степанюк Олена Йосипівна, багатодітна мати 4-х дітей очікую п’яту дитину та дружина військовослужбовця майора ЗСУ Степанюка Івана Дмитровича, який має 24,5 роки вислуги в ЗСУ України та знаходиться з 05.09.2014 року в зоні бойових дій на сході України по теперішній час.

З 1996 року знаходимося на квартирному обліку у військовій частині. З 2006 року стоїмо на першочерговому отриманні житла та поліпшенню житлових умов. З 2006 року по теперішній  час моя сім’я чисельністю 6-ти осіб, проживає у двох кімнатах (одна з них прохідна), площа яких 31,6 кв.м. в комунальній квартирі з 3-ма сусідами, які проживають у двох окремих кімнатах.

Площа приміщень загального користування складає 15,7 кв.м. Квартира знаходиться у будинку, який був побудована у сорокових роках минулого століття, також квартира останні 50 років знаходиться у комунальній власності, де капітальний ремонт не проводився ніколи. Квартира відноситься до фонду Міського самоврядування та не є приватизованою.

В квартирі 10 років опломбована гаряча вода, за причиною несплати сусідами послуг підігріву та подачі гарячої води у квартиру. Сусіди відносяться до категорії неблагополучних та неадекватних людей, які ведуть аморальний  та нетверезий спосіб життя, знайти з ними спільну мову не вдається на протязі усього нашого спільного проживання.

Від Міністерства оборони України житла ні тимчасового, ні постійного ми не отримували. Я неодноразово зверталися до Міністерства оборони, відповіді приходять з текстом «звертатися до командира частини». До командира я зверталась не одноразово, відповідь надається: «вам потрібна 4-х або 5-ти кімнатна квартира або дві квартири відповідної площі, а таких не строять», а також було сказано « у вас є житло» , але у гості не разу прийшов.

Окремо хотіла б сказати про командира частини в якій служить мій чоловік, командир отримав вже двічі квартири від Міністерства оборони, маючи двох дітей. А мені каже, що «вам не положено». В неофіційній розмові висказав «Степанюк квартири ніколи не отримає». ( До листа додаються офіційні документи з частини, в яких відображено «непрозоро» наші житлові умови.) У літку у 2016 року Міністерством оборони на частину надавалось житло в кількості 11 квартир для учасників АТО, квартири отримали службовці штабу та прапорщики з 10-15 річною вислугою та 1-2 дітьми.

Приїздили неодноразово всілякі комісії з Білоцерківського гарнізону та Білоцерківського міськвиконкому усі висловлюють співчуття та подив про умови  не людського  проживання багатодітної сім’ї.

Звертаю до Вас за допомогою, так як всі мої письмові звернення  до Міністерства оборони не дали результату і питання житла не вирішується. Маю надію,  якщо в рішення питання втрутиться ЗМІ, то питання з житлом вирішиться”.

Контакт для журналістів:

 

 

 

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також