Вулиця Пушкінська потонула в темряві, а усім чиновникам байдуже

І знову вона - тьма спустилася на вулиці білоцерківців

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Світлана, яка скаржиться, що їхні скарги до чиновників на відсутність світла ні до чого не призводять. Їх ігнорують. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Доброго дня! Хочу поскаржитися на службу, яка відповідає за освітлення вулиць Білої Церкви. Я та наші мешканці будинку № 70А по вул. Пушкінській неодноразово телефонували з серпня місяця цього року за номером (0456) 36-11-74 з проханням полагодити фонарики на двох стовбах та вкрутити лампочки.

Ці стовби знаходяться у провулочку між нашою прибудинковою територією та територією школи № 9: один – з лівого боку споруди школи та перед каліткою до нашого двору;

другий – трохи далі, біля електрощитової (до якої часто приїздять працівники обленерго на машині з вишкою і присвічують сірниками, щоб подивитися на стан та роботу електрощитової).

Запитаєте – чого ми піклуємося про це освітлення? А тому, що багато мешканців міста та майже всі діти йдуть до школи або зі школи через цей провулочок та через двір нашого будинку (раніше прохід був по вулиці Курсовій, але його закрили і заварили металевою огорожею мешканці приватного сектору та і сама ж школа – так краще для спортивного майданкича).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як провулок Яровий перетворився на владою забуте місце”

І на цьому шляху нема ніякого світла, темінь. Зараз рано темніє, часи перевели на зимовий період. Зі своєї сторони ми виходили до управління житлово-комунального господарства та випросили ремонт асфальтового покриття цього провулочка, який не ремонтувався 43 роки.

Дякувати керівнику УЖКГ Кравець А.В. – пообіцяв і до початку навчального року поремонтував цю ділянку дороги. Ми ще й поручень зробили, щоб людям похилого віку було краще переступати через бордюр у калітці. Тому хотілося б, щоб на цьому шляху ще горіли всього-навсього дві лапмочки! А служба, яка відповідає за освітлення вулиць міста, на прохання реагувала не тільки обіцянками а й ділом! З повагою, голова правління ЖБК “Маяк” (вул. Пушкінська, 70А) Сидоренко Світлана Іванівна.

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також