Як місцева влада забула про дороги в Білій Церкві (ФОТО)

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” пише наша читачка Любов Шарпенко, вона переконує, що попри те, що ямоквий ремонт триває в місті, тим не менш про її район, чомусь,...

До “Електронної книги скарг Білої Церкви” пише наша читачка Любов Шарпенко, вона переконує, що попри те, що ямоквий ремонт триває в місті, тим не менш про її район, чомусь, забули. 

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: 

“Доброго дня! Я проживаю я за адресою бул. Грушевського, 46 (б-р 1-го Травня). Як усім відомо, зараз по всій території нашого міста йде ямковий ремонт доріг, це стосується як автомобільних доріг, так і тротуарів, а також прибудинкових територій. Масово ремонтуються двори масиву Леваневського, Піщаного масиву, тому виникло питання: коли ж дійде черга до нашого двору, адже, на мою думку він просто в жахливому стані. Щоб заїхати у вечірній час, треба бути вкрай обережним, адже крім безкінечної кількості глибоких ям, до всього цього ще й жоден ліхтар не світить. Дописатись до міськради не можу! Можливо хтось знає, як можна спробувати вирішити проблему?”

DOROGA1

doroga 2

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також