Віртуальні кладовища замість реальних

Італійські вчені представили шокуючу інновацію – соціальну мережу для мертвих. Якщо ви втратили близьку, то ви зможете створити для нього віртуальну могилу. Туди можна заходити хоч кожен день, залишати...

Італійські вчені представили шокуючу інновацію – соціальну мережу для мертвих. Якщо ви втратили близьку, то ви зможете створити для нього віртуальну могилу. Туди можна заходити хоч кожен день, залишати квіти і співчуття. Це, на думку вчених, допоможе впоратися з горем.

Кладовища у багатьох людей асоціюються не лише зі смертю і примарами, але і з пам’яттю про близьких людей: це місце, куди можна прийти, щоб згадати про дорогу людину, помолитися про нього, втілити пам’ять про нього в красивих образах, пам’ятках або просто кольорах. Однак у жителів великих міст далеко не завжди є можливість і кошти поховати дорогу людину на міському кладовищі, а часу, щоб їздити на могилу за межами міста, часто не вистачає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чому не треба мати багато дітей

Крім того, на Заході місце на кладовищі – настільки дорогезний привілей, що багато людей кремують покійних, і їхнії прах НЕ ховають, а пускають за вітром. В результаті, у них не залишається ніякої матеріальної згадки про близьку людину, за допомогою якої б можна було б вшанувати пам’ять.

Команда італійських інженерів знайшла несподіване рішення цієї проблеми. Вони придумали спеціальний додаток, який можна назвати електронним кладовищем. Це своєрідна соціальна мережа для померлих. Докладно про це додатку пише the Motherboard.

Поки що на реалізацію проекту немає необхідних коштів. Розробники закликають людей підтримати проект під назвою RipCemetry на краудфандінговому сайті Indiegogo campaign. Зібравши кошти, вони створять додаток, який можна буде завантажувати як на комп’ютери, так і на планшети і телефони. Правда, поки на проект зібрано лише 2% необхідного фінансування.

Який матиме вигляд додаток? 

 

Фото: RipCemetery

Фото: RipCemetery

Відео-ролик до проекту показує, що люди заходять на сторінку покійних кілька разів на день, як у звичайну соціальну мережу. Це може стати справжньою проблемою, адже людям складно буде розлучитися зі спогадами про покійного і почати жити заново.

Крім того, подібний додаток багатьом може здатися просто неетичним.

Однак, можливо, в майбутньому віртуальні кладовища стануть чи не єдиним способом відвідувати могилу померлих. Вся справа в нестачі місць на існуючих кладовищах і неможливості їх розширення. З цією проблемою зіткнулися в багатьох країнах світу.

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також