Над Білою Церквою на аерошуті

Двоє любителів екстріму розважають себе польотами над Білою Церквою. За допомогою аерошута, ще називаеється ця установка парольот – хлопці підкорюють небо Білої Церкви.  Добре що на борту цього “літака”...

Двоє любителів екстріму розважають себе польотами над Білою Церквою. За допомогою аерошута, ще називаеється ця установка парольот – хлопці підкорюють небо Білої Церкви. 

Добре що на борту цього “літака” вмонтована камера, і можна, не знаходячись поруч побачити місто з незвичного ракурсу. Аерошути чи паральоти – вважаються безпечним видом повітрянних польотів. Сам мотовізок збирається із спецматеріалу за авіаційними технологіями, що забезпечує високу міцність і безпеку в експлуатації апарату. Не значна швидкість приземлення, приблизно 30 км/год, дозволяє безпечно приземлятися пілотам та пасажирам.

Рекомендуємо до перегляду: 

Білоцерквяни вже цікавляться номерами телефонів цих льотчиків, схоже звичайна розвага хлопців ризикує перетворитися на прибутковий бізнес.

Електронна книга скарг Білої Церкви

"Електронна книга скарг Білої Церкви" - віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також